Rodyti po
sveikiname MILITĄ KARALIŪTĘ
Sveikiname III-ojo Nacionalinio akordeonistų konkurso laureatus!
Sveikiname I-ojo Respublikinio interaktyvaus jaunųjų muzikantų konkurso “Muzika-@” laureatus
SVEIKINAME VI-OJO RESPUBLIKINIO MUZIKOS MOKYKLŲ PAPILDOMO MUZIKOS INSTRUMENTO (FORTEPIJONO) MOKINIŲ KONKURSO “SU ŠYPSENA” LAURETUS
SVEIKINAME I-ojo Respublikinio interaktyvaus jaunųjų muzikantų konkurso “Muzika-@” laureatus!
SVEIKINAME V TARPTAUTINIO KLASIKINĖS MUZIKOS ATLIKĖJŲ KONKURSO „ KAUNAS SONORUM 2019“ LAUREATUS
SVEIKINAME I-OJO TARPTAUTINIO C. BECHSTEIN JAUNŲJŲ PIANISTŲ KONKURSO LAUREATĄ!
SVEIKINAME XIV- OJO TARPTAUTINIO VAIKŲ, JAUNIMO KONKURSO “DEBUT PREMIUM 2019” laimėtoją!
SVEIKINAME Kauno miesto ugdymo įstaigų 5-12 klasių mokinių “VOKIŠKŲ DAINŲ KONKURSO-2019” nugalėtojus
SVEIKINAME Kauno miesto jaunųjų poezijos kūrėjų ir skaitovų konkurso ,,O ji, padavusi man lyrą...“ laureatus!
Sveikiname MILITĄ KARALIŪTĘ XI-ojo Tarptautinio festivalio “BALTIC VOYAGE 2019” dalyvę!
SVEIKINAME XIX-OJO TARPTAUTINIO KONKURSO “MUZIKA BE SIENŲ” (DRUSKININKAI) I vietos ir TARPTAUTINIO RICARD VINES PIANISTŲ KONKURSO (ISPANIJA) III vietos laureatą!
SVEIKINAME Tarptautinio akordeonistų konkurso "RIMINI FEST 2019" (ITALIJA) GRAND PRIXlaureatą ir Tarptautinio akordeonistų čempionato (KINIJA) 10 vietos laimėtoją!
SVEIKINAME KONKURSO MAGNUS ROYAL YOUTH INTERNATIONAL PIANO I vietos laureatę!
SVEIKINAME TARPTAUTINIO PIANISTŲ KONKURSO FESTIVALIO ITALIJOJE I VIETOS LAUREATĄ!
V-ojo Respublikinio jaunųjų atlikėjų roko muzikos konkurso “ROCK IN SUMMER” laureatus!
SVEIKINAME I-OJO RESPUBLIKINIO JUOZO GRUODŽIO PIANISTŲ KONKURSO LAUREATUS!
SVEIKINAME TARPTAUTINIO VAIKŲ IR JAUNIMO DŽIAZO MUZIKOS FESTIVALIO-KONKURSO LAIMĖTOJĄ!
SVEIKINAME "MALTA INTERNATIONAL SINGER’S FESTIVAL - CONTEST" LAIMĖTOJUS!
SVEIKINAME XXI TARPTAUTINIO LIETUVIŠKOS PATRIOTINĖS DAINOS KONKURSO- FESTIVALIO "DAINUOJU LIETUVAI 2019" LAUREATUS!