Rodyti po
Sveikiname XIV tarptautinio džiazo - populiariosios (artimos džiazui) muzikos jaunųjų atlikėjų festivalio - konkurso "Elektrėnų žiburiukai 2022" dalyves!
Sveikiname vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo rengiamo projekto „Tavo žvilgsnis“ dalyvius!
Sveikiname Kauno moksleivių autorinės dainos anglų kalba festivalio-konkurso "My song-2022" dalyves!
Sveikiname I-mo respublikinio jaunųjų dainininkų konkurso "Mano dainų pavasaris" dalyves!
Sveikiname I-jo respublikinio jaunųjų dainininkų konkurso "Mano dainų pavasaris" GRAND PRIX laimėtojas!
Sveikiname "JAZZ WIND 2022" konkurso dalyves!
Sveikiname Lietuvos gitarų solistų ir ansamblių konkurso - festivalio "Džiazuojančios gitaros 2022" dalyvius!
Sveikiname VIII tarptautinio kamerinių ansamblių konkurso "Muzikinė akvarelė-2022" I vietos laureatus!
Sveikiname IV Lietuvos jaunųjų dainininkų konkurso „Cantabile 2022“ dalyvius!
Sveikiname XIV tarptautinio akordeonistų konkurso „Ascoltate“ dalyvius!
Sveikiname Respublikinio lietuviškos dainos festivalio - konkurso "Mūsų dienos 2022" dalyvę !
Sveikiname IV-ojo Nacionalinio akordeonistų konkurso laureatus!
Sveikiname Respublikinio muzikos meno mokyklų fortepijoninių ansamblių ir koncertmeisterių konkurso „Akcentai“ dalyvius!
Sveikiname VII-jo Respublikinio muzikos mokyklų papildomo muzikos instrumento (fortepijono) dalyvius!
Sveikiname I-jo tarptautinio Baltijos šalių nacionalinių instrumentų jaunųjų atlikėjų konkurso "BALTIKA 2022“ dalyves!
Sveikiname Respublikinio jaunųjų dainininkų konkurso 2022 laureatus!
Sveikiname XXIX Respublikinio Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkurso laureatus!
Sveiki name 2022-02-26 Vilniuje vykusio IV Algirdo Budrio medinių pučiamųjų instrumentų solistų konkurso laureatus!
Sveikiname Tarptautinių edukacinių konkursų "Olympis 2021-Rudens sesijos" dalyvius!
Sveikiname Kauno miesto 9–12/ I–IV gimnazijos klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados antrojo etapo dalyvę Viltę Bagdžiūtę, kuri pateko į šalies etapą!