VISIEMS, PLANUOJANTIEMS SAVO ATEITĮ SIETI SU MUZIKA!

Norintiems mokytis įvairių muzikos specializacijų Kauno Juozo Gruodžio konservatorija teikia išankstines konsultacijas.

Konsultacijos vyksta kiekvieną pirmąjį mėnesio šeštadienį (išskyrus birželio mėn.):

Vasario 2 d. 10 val.

Kovo 2 d. 10 val.

Balandžio 6 d. 10 val.

Gegužės 4 d. 10 val.

Birželio 8 d. 10 val.

Prašymai mokytis priimami iki stojamojo egzamino.

Informaciją apie stojamojo egzamino datą paskelbsime vėliau.

Stojamojo egzamino užduotys (stojamojo egzamino užduotys gali keistis)

Norinčius atvykti į išankstines konsultacijas, prašome registruotis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , arba telefonais 8 37 22 87 96; 8 682 30289

Registruojantis prašome nurodyti:

• kokios muzikos specializacijos planuojate mokytis;
  • kurioje klasėje norėtumėte mokytis;
  • ar turite muzikinį išsilavinimą (mokotės ar esate baigę muzikos/meno mokyklą).

Kauno Juozo Gruodžio konservatorija priima mokinius, baigusius bendrojo lavinimo mokyklos 8, 9 ar 10 klases ir turinčius muzikinį pasiruošimą į fortepijono, vargonų, styginių instrumentų (smuikas, altas, violončelė, kontrabosas, gitara, arfa), pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų (fleita, obojus, klarnetas, fagotas, trimitas, valtorna, trombonas, tūba, eufonija, saksofonas, mušamieji), liaudies instrumentų (kanklės, birbynė, lamzdelis), akordeono, dainavimo, chorinės muzikos (dirigavimas, chorinis dainavimas), muzikos teorijos, estrados ir džiazo muzikos (džiazo fortepijonas, akordeonas, styginiai, pučiamieji, dainavimas, garso režisūra) specializacijas.

Mokslas trunka nuo 2 iki 4 metų.

Į 9 ar 10 klases gali būti priimti mokiniai, neturintys muzikinio išsilavinimo, bet pasižymintys ryškiais muzikiniais gebėjimais.

Baigusiems konservatoriją išduodamas brandos atestatas (vidurinio ugdymo kartu su muzikos ugdymu programa) ir muzikinio išsilavinimo pažymėjimas.

Baigusieji konservatoriją parengiami stojimui į aukštąsias menų ir muzikos mokyklas (Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademija, Klaipėdos universiteto Menų fakultetas ir t.t.) ar kitas aukštąsias mokyklas.

Mokiniai, gyvenantys ne Kaune, aprūpinami nemokamu konservatorijos bendrabučiu ir maitinimu, o socialiai remtini – nemokamu maitinimu pagal galiojančius įstatymus.

Stojančiųjų dokumentai priimami iki stojamojo egzamino (datą paskelbsime vėliau).

Bendroji informacija teikiama konservatorijos raštinėje, telefonas (8 37) 22 25 35.

Stojantieji turi pateikti šiuos dokumentus:

1. Įgyto bendrojo išsilavinimo pažymėjimas (originalas).
  2. Muzikinio išsilavinimo pažymėjimas (originalas), jei turi muzikinį išsilavinimą.
  3. Atvykus pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelė, gimimo liudijimas).
  4. Sveikatos pažymos: forma 086/a: reikia pristatyti stojant (kad gali mokytis tam tikros specializacijos) bei forma 027-1/a: reikia pristatyti iki kiekvienų metų rugsėjo 1 d.
  5. 4 nuotraukos (3x4 formato).
  6. Vaikai nuo 14 iki 16 metų amžiaus turi pateikti tėvų (globėjų) sutikimą. Sutikimą galite užpildyti iš anksto.
  7. Prašymą dėl priėmimo mokytis galite užpildyti iš anksto.