PRIĖMIMAS 2020 m. m.

Kviečiame mokytis pas mus!

Bendroji informacija teikiama konservatorijos telefonu (8 37) 22 87 96.

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Susisiekite su specializacijų mokytojais Jums patogiu metu

Specializacija

8-689-52440

Linas Klebauskas (saksofonas)

8-610-15611

Arnas Mikalkėnas (fortepijonas, akordeonas)

8-675-98076

Ina Kovaliova (el. gitara)

8-643-41364

Gintaras Eidukaitis (bosinė gitara)

8-686-95950

Stojamųjų egzaminų užduotys:

Stojamojo egzamino užduočių pobūdis

Pasiruošimo stojamajam egzaminui į I gimnazinę klasę užduočių pavyzdžiai

Pasiruošimo stojamajam egzaminui į II gimnazinę klasę užduočių pavyzdžiai

Pasiruošimo stojamajam egzaminui į III gimnazinę klasę užduočių pavyzdžiai

Pasiruošimo stojamajam egzaminui praktinės dalies užduotys

Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos priėmimo tvarkos aprašas

Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos egzamino mokytis pagal specializuoto ugdymo krypties (muzikos) programą organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašas

Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos kandidatų gebėjimų vertinimo aprašas

Registruojantis prašome nurodyti:

• kokios muzikos specializacijos planuojate mokytis;
  • kurioje klasėje norėtumėte mokytis;
  • ar turite muzikinį išsilavinimą (mokotės ar esate baigę muzikos/meno mokyklą).

Kauno Juozo Gruodžio konservatorija priima mokinius, baigusius bendrojo lavinimo mokyklos 8, 9 ar 10 klases ir turinčius muzikinį pasiruošimą į fortepijono, vargonų, styginių instrumentų (smuikas, altas, violončelė, kontrabosas, gitara, arfa), pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų (fleita, obojus, klarnetas, fagotas, trimitas, valtorna, trombonas, tūba, eufonija, saksofonas, mušamieji), liaudies instrumentų (kanklės, birbynė, lamzdelis), akordeono, dainavimo, chorinės muzikos (dirigavimas, chorinis dainavimas), muzikos teorijos, estrados ir džiazo muzikos (džiazo fortepijonas, akordeonas, styginiai, pučiamieji, dainavimas, garso režisūra) specializacijas.

Mokslas trunka nuo 2 iki 4 metų.

Į I ar II gimnazijos klases gali būti priimti mokiniai, neturintys muzikinio išsilavinimo, bet pasižymintys ryškiais muzikiniais gebėjimais.

Baigusiems konservatoriją išduodamas brandos atestatas (vidurinio ugdymo kartu su muzikos ugdymu programa) ir muzikinio išsilavinimo pažymėjimas.

Baigusieji konservatoriją parengiami stojimui į aukštąsias menų ir muzikos mokyklas (Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademija, Klaipėdos universiteto Menų fakultetas ir t.t.) ar kitas aukštąsias mokyklas.

Mokiniai, gyvenantys ne Kaune, aprūpinami nemokamu konservatorijos bendrabučiu ir maitinimu, o socialiai remtini – nemokamu maitinimu pagal galiojančius įstatymus.

Bendroji informacija teikiama konservatorijos raštinėje, telefonas (8 37) 22 25 35.

Stojantieji turi pateikti šiuos dokumentus:

1. Įgyto bendrojo išsilavinimo pažymėjimas (originalas).
  2. Muzikinio išsilavinimo pažymėjimas (originalas), jei turi muzikinį išsilavinimą.
  3. Atvykus pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelė, gimimo liudijimas).
  4. Sveikatos pažymos: forma 086/a: reikia pristatyti stojant (kad gali mokytis tam tikros specializacijos) bei forma 027-1/a: reikia pristatyti iki kiekvienų metų rugsėjo 1 d.
  5. 4 nuotraukos (3x4 formato).
  6. Vaikai nuo 14 iki 16 metų amžiaus turi pateikti tėvų (globėjų) sutikimą. Sutikimą galite užpildyti iš anksto.
  7. Prašymą dėl priėmimo mokytis galite užpildyti iš anksto.